pracovní místa, na která naše firma potřebuje pracovníky.

Otevřené pozice

Náplň práce

  • Testování ELEKTRONICKÝCH zařízení (slaboproud) a spolupráce s vývojovými techniky
  • Kontrola zařízení a oživení softwaru
  • Oživování a opravy zařízení / řídících karet
  • Práce s osciloskopem

Požadujeme

  • Střední nebo vysokoškolské vzdělání

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na HPP, na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Mzda 35.000,-Kč (i vyšší dle praxe)
  • Finanční růst
  • Prémie za výkonnost

Náplň práce

  • Zkoušení a montáž elektrických zařízení do vlaků a tramvají – střídače, trakční měniče, výkonová elektronika,…

Požadujeme

  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz
  • Mzda 140,-Kč/ hod (i vyšší dle praxe)

Potřebujete dobrou práci?

Podívejte se na naší nabídku pracovních míst.