pracovní místa, na která naše firma potřebuje pracovníky.

Otevřené pozice

Náplň práce

  • Příprava materiálů (vrtání, broušení, řezání, práce s ruční bruskou,...)
  • Orientace ve výkresech
  • Práce montážního charakteru na strojních zařízení
  • Údržba a opravy výrobního i nevýrobního zařízení

Požadujeme

  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost
  • Praxe v oboru výhodou
  • Svářečský průkaz výhodou

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na HPP, na dobu neurčitou
  • Jednosměnný provoz
  • Prémie za výkonnost
  • Finanční růst
  • Nástup možný IHNED

Náplň práce

  • Nákup materiálu určeného do jednotlivých zakázek
  • Řízení výroby jednotlivých výrobních zakázek
  • Komplementace výrobních zakázek
  • Kontrola hotových výrobků a jejich expedice zákazníkovi
  • Občasná práce v provozu při kontrole výroby

Požadujeme

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • práce na PC
  • orientace ve výkresech
  • řidičský průkaz skupiny B
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • ochota učit se nové věci
  • samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na HPP, na dobu neurčitou
  • jednosměnný provoz
  • mzda 36.000 Kč - 45.000 Kč / měsíc
  • prémie za výkonnost
  • finanční růst
  • nástup možný IHNED
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby

Potřebujete dobrou práci?

Podívejte se na naší nabídku pracovních míst.